Internetové noviny pro Střední Povltaví

Sedlčanský kraj - Zprávy

HRACHOV Ohlášené teplé počasí spustilo v záchranné stanici Ochrany fauny ČR v Hrachově vlnu hromadných amnestií.

celý článek...

REGION Redakce Sedlčanského kraje má od čtvrtka 2. do čtvrtka 16. července dovolenou. Redakce v ulici U Kulturního domu bude proto v těchto čtrnácti dnech uzavřená. Redaktorka bude přítomná až v pátek 17. července. Příspěvky můžete posílat na: tisk@sedlcansky-kraj.cz, inzeráty nebo podklady k jejich vyhotovení na: reklama@sedlcansky-kraj.cz. Další číslo Sedlčanského kraje vyjde ve středu 22. července.

celý článek...

SEDLČANSKO Opět po půl roce jsme týdeník Sedlčanský kraj oblékli do barevnho křídového oblečku. Připravili jsme pro vás letní speciál - čtyřiadvacet stran plných "žhavého" čtení. Podívali jsme se do jediného vykřičeného domu na Sedlčansku, zjišťovali jsme, jak se žije v holobytech Sedlčanské ubytovny a jak vnímá rekonstrukci Potůčku další z podnikatelů - Jan Kuthan. Přinášíme vám rozhovor s trenérem sedlčanského fotbalového Áčka Ladislavem Šachem a s propagátorem plážového tenisu Ivanem Grinem. Ptali jsme se, jak zemědělci "bojují" s letošním počasím, zjišťovali jsme, proč v Kamýku chybí lékař a vydali se do čtyř kempů, abychom se přesvědčili, do jaké míry odpovídají nabízené služby. Také jsme zjišťovali, kde na Sedlčansku smočit tělo, když je hic...

celý článek...

SEDLEC-PRČICE Menší nabídka, než na jakou jsou návštěvníci prčických trhů zvyklí, byla zřejmě zapříčiněná nepřízní počasí. Na Vítkovo náměstí však zamířili noví prodejci. Prohlédněte si fotografie, více čtěte ve středečním Sedlčanském kraji.

celý článek...

KRÁSNÁ HORA NAD VLTAVOU Školní družina se ve středu 24. června rozloučila se školním rokem sportovně. Podívejte se na fotografie, více čtěte ve středečním Sedlčanském kraji.

celý článek...

REGION Máme pro vás nové číslo Sedlčanského kraje. Zakoupíte ho u prodejců v celém regionu. Na webu malá ochutnávka - titulní strana. Ptali jsme se podnikatelů Luboše Zoula a Jaroslava Bejšovce, jak rekonstrukce Potůčku ovlivnila jejcih podnikání. Ptali jsme se, zda vadí či nevadí zboží, vystavené prodejci na chodníku. Společně s obecními úřady v Kosově Hoře a v Křečovicích jsme se přesvědčili, že ne vždy zněmená nejnižší nabídka tu nejvýhodnější. Dobrovolní hasiči ze Sedlčan reagují na to, co bylo řečeno na posledním zasedání městského zastupitelstva. Navštívili jsme kompostárnu a posívali se, co se děje s trávou z vašcih zahrad. A také představujeme nového ředitele Základní školy v Kosově Hoře a jeho představy o dalším směřování této instituce. Nebybí ani rozhovor s trenérem fotbalového B týmu Pavlem Kasou o historickém úspěchu sedlčanského fotbalu. Čtěte nový Sedlčanský kraj!

celý článek...

SEDLČANY Podívejte se na fotografie z pátečního programu městských slavností Rosa.

celý článek...

SEDLČANY Pátek i sobota byly ve znamení dešťových přeháněk. Ty se odrazily i na návštěvnosti programu městských slavností Rosa. Podívejte se na fotografie, více čtěte ve středečním Sedlčanském kraji.

celý článek...

MONÍNEC V sobotu 20. června se na Monínci uskutečnilo Vítání léta s otevřením přírodního koupaliště. Vítězem soutěže o poukaz na deset tisíc korun na dovolenou v areálu na Monínci se stal Sedlčaňák. Kdo? To se dozvíte ve středečním tištěném Sedlčanském kraji. Teď si můžete prohlédnout fotografie.

celý článek...

SEDLČANSKO Přinášíme vám ochutnávku z aktuálního tištěného čísla Sedlčanského kraje v podobě jeho titulní strany. Tištěné číslo zakoupíte u prodejců po celém regionu.

celý článek...

SEDLČANSKO Dnes je v tiskárně a zítra bude na pultech. Řeč je o novém čísle Sedlčanského kraje, v němž najdete vyjádření nejen sedlčanských hospodských k připravovanému zákazu kouření v restauracích, ale také názory štamgastů. Víte, že nařízení o zákazu podomního prodeje, který nedávno vydala sedlčanská radnice mohou "šmejdi" lehce obejít? A že rozhádaní sedlčanští hasiči nechávají většinu zastupitelstva nepochopitelně klidnou? A že Česká pošta plánuje zavření pobočky v Nechvalicích? Podívali jsme se do nového petrovického obecního domu a byli jsme při tom, když sedlčanské fotbalové týmy slavily své postupy do vyšších soutěží. Ve středu ráno hledejte u svých prodejců Sedlčanský kraj!

celý článek...

PETROVICE U SEDLČAN V sobotu 13. června se asi tři stovky lidí přišli podívat na otevření petrovického kulturního stánku. Podívejte se na fotografie, více čtěte ve středečním Sedlčanském kraji.

celý článek...
|<12345...75>|