Internetové noviny pro Střední Povltaví

Sedlčanský kraj - Zprávy

SEDLČANY Redakce Sedlčanského kraje v Havlíčkově ulici (KDJS) je od 18. prosince do 4. ledna uzavřena. Redaktoři čerpají nové síly. V této době můžete kontaktovat šéfredaktorku: tisk@sedlcansky-kraj.cz, 774 414 225 a inzertní oddělení: reklama@sedlcansky-kraj.cz, 774 822 213 (redakce funguje online). V redakci budeme přítomni opět od 5. ledna v čase obvyklém (každý pracovní den 8:00-12:00, dále po domluvě). Další číslo Sedlčanského kraje vychází ve středu 8. ledna!

celý článek...

O Vánocích se rozhodně nudit nebudete! Od středy 17. prosince najdete na pultech pěkně macaté z části barevné vydání Sedlčanského kraje. Tohle číslo jsme pro vás skutečně vymazlili - najdete tam fotoohlédnutí za uplynulým rokem, svoje soukromí odhalí starosta Sedlčan Jiří Burian, dozvíte se, jak se letos dařilo podnikatelům, jak se žije spolkům v Krásné Hoře, že v regionu je v provozu první mlékomat nebo že pořádného macka na štědrovečerní stůl si můžete vylovit přímo ze sedlčanské přehrady.

celý článek...

OŘÍKOV/ PŘÍČOVY/ SEDLČANY Policisté sdělili podezření z přečinu krádeže, poškození cizí věci a porušování domovní svobody dvěma mužům, kteří kradli na Sedlčansku. Jedná se o 27letého a o dva roky mladšího muže, oba už za sebou mají trestní minulost. Nyní jim hrozí až pětiletý pobyt za mřížemi.

 

celý článek...

POČEPICE V hospodě U Čápa se v sobotu 13. prosince konal třetí ročník Memoriálu Františka Šámala v červeném křížovém mariáši. Podívejte se fotografie, reportáž čtěte ve středečním Sedlčanském kraji.

celý článek...

SEDLČANY/ ČERVENÝ HRÁDEK Na provizorním mostě se v úterý 9. prosince krátce po půl třetí odpoledne čelně střetly dva osobní automobily. U dopravní nehody s lehkým zraněním zasahovali záchranáři, hasiči i policisté. Most byl až do šestnácti hodin zcela neprůjezdný. 

celý článek...

Vážení inzerenti, připravili jsme pro Vás ojedinělou akci!
Objednejte si do 31. prosince vydání čtyř plošných inzerátů v lednových a únorových tištěných číslech Sedlčanského kraje a pátý inzerát (ve stejné velikosti) dostanete jako bonus zdarma! K takto objednané inzerci navíc jako bonus banner na webu www.sedlcansky-kraj.cz ZDARMA (v hodnotě 20% z celkového objemu ceny tištěné inzerce)!

celý článek...

Na popud drobných inzerentů se opět vracíme k zadávání všech řádkových inzerátů, které vycházejí v tištěném čísle na web. Naleznete je v záložce INZERCE.

celý článek...

JESENICE U SEDLČAN Podívejte se na fotogalerii Fratiška Vávry, který zaznamenal čertovské veselí v obecním parku. Reportáž čtěte ve středečním tištěném Sedlčanském kraji.

celý článek...

JESENICE U SEDLČAN Podívejte se na fotografie z čertovské návštěvy v místní základní škole. Reportáž čtěte ve středečním tištěném čísle Sedlčanského kraje.

celý článek...

REGION V pátek 5. prosince snad nebyla jediná vesnice na Sedlčansku, kterou by se neprohnala Mikulášská družina. Podívejte se na fotografie našich redaktorů!

celý článek...

SEDLČANY Ještě v sobotu 6. prosince si v Hobbycentru-Modelář můžete prohlédnout výstavu sedlčanských modelářů. Podívejte se na fotografie, reportáž čtěte ve středečním tištěném Sedlčanském kraji.

celý článek...

OMLUVA A OPRAVA

04.12.2014 20:30

Na titulní straně minulého vydání Sedlčanského kraje došlo v článku „Úřednice zpronevěřila milion a půl korun“ k chybě, způsobené nepozorností šéfredaktorky Jany Spálenkové. Při přepisu informací z diktafonu bylo chybně uvedeno, že úřednice zpronevěřila jeden a půl milionu korun. Úřednice městu způsobila škodu, která by měla být předběžně vyčíslena na půl milionu korun. Místostarosta Miroslav Hölzel tyto informace nepotvrdil ani nevyvrátil. Konečná cifra bude známá až po skončení policejního vyšetřování.
Za nepřesně uvedené informace se omlouváme.

Redakce Sedlčanského kraje

celý článek...
|<12345...67>|