Internetové noviny pro Střední Povltaví

Sedlčanský kraj - Zprávy

JESENICE  V sobotu 20. září uspořádal Sbor dobrovolných hasičů Jesenice druhý ročník hasičské soutěže „Pod stromy.“ Členové místního hasičského sboru se rozhodli udržet tradici setkání mladých hasičů na začátku školního roku. Podívejte se na fotogalerii Františka Vávry, reportáž čtěte ve středečním Sedlčanském kraji.

celý článek...

JANOV Třetí zářijový víkend trávila většina Sedlčaňáků doma - akcí, na kterou by se mohli v regionu vydat, bylo pomálu. Jednou z nich byla Zahradní hrabárna v janovském sekáči. Kdo by ohrnoval nos, nechť si prohlédne fotogalerii Tomáše Pokorného. Nákup oblečení se totiž pomalu stává společenskou akcí - a to i s občerstvením.

celý článek...

Skauti slaví devadesátiny

21.09.2014 18:38

SEDLČANY Městské muzeum ve spolupráci se sedlčanským skautským střediskem Zvon uspořádalo výstavu, připomínající devadesáté výročí založení skautingu v Sedlčanech. Podívejte se na fotografie Tomáše Pokorného, reportáž Davida Myslikovjana čtěte ve středečním Sedlčanském kraji.

celý článek...

KAMENICE V sobotu 20. září připravil Sbor dobrovolných hasičů Kamenice pro děti akci s názvem Indiánské léto. Podívejte se na fotografie, reportáž čtěte ve středečním tištěném vydání Sedlčanského kraje.

celý článek...

MARŠOVICE Ve středu 17. září byla v Maršovicích slavnostně otevřena Zahrada v přírodním stylu.

celý článek...

Podívejte se na fotogalerii Tomáše Pokorného, který v sobotu 13. září večer navštívil Pivní slavnosti na Vysokém Chlumci. 

celý článek...

Náš magazín podruhé

14.09.2014 21:36

František Vávra a Václav Peterka vydali druhé číslo Našeho magazínu - videosetřihů z akcí. Tentokrát se můžete podívat do Nedrahovic, Jesenice, Sedlce-Prčice, Sedlčan nebo Benešova.

celý článek...

VYSOKÝ CHLUMEC Hezké holky, pivo, tanec a zpěv - to byly Pivní slavnosti pivovaru Vysoký Chlumec, které se uskutečnily v sobotu 13. září.  Podívejte se do naší fotogalerie a reportáž čtěte ve středečním tištěném čísle.

celý článek...

SEDLČANY Je tomu přesně rok, co nám do redakce přinesli ukázat svoji rekordní sklizeň manželé Hana a Jaroslav Janouškovi ze Sedlčan. Vášniví houbaři našli mimo jiné několik pravých hřibů, z nichž každý měl hodně přes jeden kilogram. Sami byli tehdy z tohoto úlovku překvapeni.

celý článek...

SEDLEC - PRČICE V neděli 14. září uspořádala hospoda Na Růžku v Sedlci recesistický sportovní závod Cézar cap. Na tom by nebylo nic divného, kdyby se v polovině září nezávodilo na lyžích.

celý článek...

SEDLČANY Fotbalové klání mezi spisovateli, ilustrátory a redaktory na jedné straně a účastníky celoroční soutěže městské knihovny na straně druhé, dospělo již k desátému ročníku. Zatímco úvodních osm duelů se konalo na lehkoatletickém stadionu Taverny, v sobotu 13. září se již podruhé obě strany sešly na fotbalovém stadionu Tatranu.

celý článek...

OSEČANY Občanské sdružení Fidibus ve spolupráci s osečanským obecním úřadem v sobotu 13. září uspořádalo již jedenáctý ročník cyklistických závodů Osečanská šlapka. 

celý článek...
|<12345...61>|