Internetové noviny pro Střední Povltaví

Sedlčanský kraj - Zprávy

Tak třeba to, jak vidí Pohárovou kauzu na zimním stadionu náš sporťák Jirka Prášek, proč dům manželů, kteří před lety okradli desítky Sedlčaňáků nikdo nechce, jak město ohlídá Šafaříkovu ulici s domem, v němž bydlí skupina lidí, o které se v posledních týdnech hodně psalo a ještě více mluvilo. Byli jsme u toho, když hořelo v Povltavských mlékárnách... Také jsme popřáli sedlčanskému historikovi Jiřímu Pávovi k jeho osmdesátinám a navštívili služebnu obvodního oddělení Policie ČR v Sedlčanech a Kaco Oláha, který se zotavuje po autonehodě. Nový Sedlčanský kraj už zítra (středa 23. dubna) na pultech!

celý článek...

Podívejte se na fotografie z Velikonočního splutí Mastníku, které pro vás v neděli 20. dubna dopoledne pořídil náš redaktor David Myslikovjan.

celý článek...

Že ne? Tak pro něj rychle upalujte, ať máte na Velikonoce co číst! Na pultech už leží posledních pár kousků!

REDAKCE SEDLČANSKÉHO KRAJE PŘEJE VŠEM ČTENÁŘŮM I PŘISPĚVATELŮM VESELÉ VELIKONOCE!

celý článek...

Železo mizí ve sběrnách

18.04.2014 20:20

Nechat na zahradě povalovat železné trubky nebo plech? To by se vám v těchto dnech rozhodně nemuselo vyplatit. Na železo a barevné kovy se zaměřili zloději. Prodávají je do sběren. Čtěte v Sedlčanském kraji, který vyšel 16. dubna!

celý článek...

"Podvádíte? Máte padáka," slyšely dva týmy z neregistrované sedlčanské hokejové ligy. Pohárová komise rozhodla, že Čerti Votice ani Bomba Rovina si na zimáku v  příští sezoně už nezahrají. Co na to hráči vyloučených týmů? A jaký je postoj pořadatele Poháru? Dočtete se v tištěném Sedlčanském kraji, na pultech od středy 16. března!

celý článek...

Sedlčanský Veterán klub pořádal v neděli 13. dubna první letošní burzu. Jak dopadla? Přečtěte si ve středu v tištěném Sedlčanském kraji! Už teď se ale můžete podívat na fotogalerii.

celý článek...

V Městském muzeu v Sedlčanech se v pátek 11. a v sobotu 12. dubna konali Dny řemesel v čase předvelikonočním. Podívejte se na fotogalerii! Více se dočtete ve středečním tištěném Sedlčanském kraji.

celý článek...

V zítřejším (tj. středečním 9. dubna) vydání Sedlčanského kraje vyjdou reakce čtenářů, kteří se nebáli vyjádřit svůj názor. Co si o situaci ve městě myslí Václav Calta a Luboš Kolář? Dočtete se pouze v Sedlčanském kraji!

celý článek...

Zvýšenou pozornost hlavám svých ratolestí by měly v těchto dnech věnovat rodiče žáků sedlčanských základních škol. Například v některých třídách se děti nemohou vší už delší dobu zbavit. Co za tím vězí a proč se vši dětských hlaviček tak urputně drží? Čtěte v tištěném Sedlčanském kraji - vychází ve středu 9. dubna!

celý článek...

V pátek 4. dubna za zpěvu a básniček vynesly žáci 2. Základní školy Propojení Moranu - Smrtku - Paní zimu.

Sedlčanský kraj byl u toho - podívejte se na naši fotogalerii!

celý článek...

Od středečního rána v naší redakci nepřestávají zvonit telefony a dveře se "netrhnou". Zdá se, že s agresivní skupinkou, která v Sedlčanech ohrožovala hlavně maminky, seniory a děti (jak zbabělé!), měla dočinění řada z vás. V příštím čísle Sedlčanského kraje se budeme touto problematikou dále zabývat, zveřejníme některé z Vašich reakcí a část výpovědi jednoho z napadených chlapců. Věříme, že podáním pravdivých a  ověřených informací nerozpoutáme nějaký pogrom či demonstraci (i z toho jsme obviňováni), ale naopak, věc začnou řešit kompetentní orgány - od policie, ubytovatelů až po město.

celý článek...

Nejprve jsem myslela, že jde o hysterii, šíření drbů a "zaručených" zpráv. Pak jsem do nočního víru našeho města vyrazila sama a dnes vyslechla příběhy čtyř lidí, kteří se v posledních týdnech stali obětmi fyzického napadení ze stran některých našich spoluobčanů. Je normální, aby vám dítě napadli před základní uměleckou školou a ještě k tomu za bílého dne? Je normální, aby šestnáctiletý kluk dostal "nařezáno" tak, že mu chybí tři zuby? A proč policie mlčí? Čtěte ve středečním vydání Sedlčanského kraje!

celý článek...
|<12345...53>|