Internetové noviny pro Střední Povltaví

Sedlčanský kraj - Zprávy

Sedlčanský Veterán klub pořádal v neděli 13. dubna první letošní burzu. Jak dopadla? Přečtěte si ve středu v tištěném Sedlčanském kraji! Už teď se ale můžete podívat na fotogalerii.

celý článek...

V Městském muzeu v Sedlčanech se v pátek 11. a v sobotu 12. dubna konali Dny řemesel v čase předvelikonočním. Podívejte se na fotogalerii! Více se dočtete ve středečním tištěném Sedlčanském kraji.

celý článek...

V zítřejším (tj. středečním 9. dubna) vydání Sedlčanského kraje vyjdou reakce čtenářů, kteří se nebáli vyjádřit svůj názor. Co si o situaci ve městě myslí Václav Calta a Luboš Kolář? Dočtete se pouze v Sedlčanském kraji!

celý článek...

Zvýšenou pozornost hlavám svých ratolestí by měly v těchto dnech věnovat rodiče žáků sedlčanských základních škol. Například v některých třídách se děti nemohou vší už delší dobu zbavit. Co za tím vězí a proč se vši dětských hlaviček tak urputně drží? Čtěte v tištěném Sedlčanském kraji - vychází ve středu 9. dubna!

celý článek...

V pátek 4. dubna za zpěvu a básniček vynesly žáci 2. Základní školy Propojení Moranu - Smrtku - Paní zimu.

Sedlčanský kraj byl u toho - podívejte se na naši fotogalerii!

celý článek...

Od středečního rána v naší redakci nepřestávají zvonit telefony a dveře se "netrhnou". Zdá se, že s agresivní skupinkou, která v Sedlčanech ohrožovala hlavně maminky, seniory a děti (jak zbabělé!), měla dočinění řada z vás. V příštím čísle Sedlčanského kraje se budeme touto problematikou dále zabývat, zveřejníme některé z Vašich reakcí a část výpovědi jednoho z napadených chlapců. Věříme, že podáním pravdivých a  ověřených informací nerozpoutáme nějaký pogrom či demonstraci (i z toho jsme obviňováni), ale naopak, věc začnou řešit kompetentní orgány - od policie, ubytovatelů až po město.

celý článek...

Nejprve jsem myslela, že jde o hysterii, šíření drbů a "zaručených" zpráv. Pak jsem do nočního víru našeho města vyrazila sama a dnes vyslechla příběhy čtyř lidí, kteří se v posledních týdnech stali obětmi fyzického napadení ze stran některých našich spoluobčanů. Je normální, aby vám dítě napadli před základní uměleckou školou a ještě k tomu za bílého dne? Je normální, aby šestnáctiletý kluk dostal "nařezáno" tak, že mu chybí tři zuby? A proč policie mlčí? Čtěte ve středečním vydání Sedlčanského kraje!

celý článek...

Jak se staví přivaděč?

30.03.2014 22:51

Nejnáročnější stavební akce v historii Sedlčan byla v polovině března zahájená u vodojemu na Cihelném vrchu. Přinášíme vám fotogalerii. V tištěných číslech Sedlčanského kraje vás budeme informovat o probíhajících pracech.

celý článek...

Drahouškovi je deset let

30.03.2014 22:05

Prohlédněte si fotografie z vydařené oslavy 10ti let od otevření rozhledny Drahoušek u Osečan. Více o akci čtěte ve středečním Sedlčanském kraji!

celý článek...

Redaktor Sedlčanského kraje František Vávra společně s kameramanem Václavem Peterkou navštívili v sobotu 29. března první farmářský trh.

Podívejte se na fotografie a také video:

celý článek...

Naše redaktorka navštívila městskou čistírnu odpadních vod a nestačila se divit... Reportáž si můžete přečíst v aktuálním čísle Sedlčanského kraje - právě na pultech prodejců!

celý článek...

Zdá se, že šmejdi - tedy nepoctiví obchodníci - se na sedlčanské důchodce v poslední době zaměřili. Na jejich praktiky se ale také zaměřil Sedlčanský kraj! víme, proč odvolali akci Vepřové hody, která se měla konat 20. března v Kulturním domě Josefa Suka! Čtetě v aktuálním vydání Sedlčanského kraje - vyšlo ve středu!

celý článek...
|<12345...52>|