Internetové noviny pro Střední Povltaví

Sedlčanský kraj - Zprávy

Do Prčice cesta dlouhá...

17.05.2015 22:47

SEDLEC-PRČICE Kmary snad všech televizních stanic se upírali v sobotu 16. května v podvečer do Prčice, tradičního cíle nejmasovějšího českého pochodu. Podívejte se na fotografie redaktora Františka Vávry, více čtěte ve středečním tištěném vydání Sedlčanského kraje.

celý článek...

HRABŘÍ U VYSOKÉHO CHLUMCE Hasič Jan Hradil pozval naši redakci na oslavu stodvacátého výročí místního SDH. Pozvání se ujal redaktor František Vávra. Podívejte se na fotografie, které v Hrabří pořídil. Děkujeme SDH Hrabří za milé pozvání! Více najdete ve středečním tištěném vydání Sedlčanského kraje.

celý článek...

PETROVICE U SEDLČAN Osm set čtyřcet pochodníků se vydalo na třicet kilometrů dlouhou trasu pro prčický škrpál z Petrovic. Podívejte se na fotografie, více najdete ve středečním čísle tištěného Sedlčanského kraje.

celý článek...

SEDLČANY Pěkné počasí vylákalo na nejmasovější český pochod od Kulturního domu Sedlčany rekordní počet pochodníků. Podívejte se na fotografie redaktora Davida Myslikovjana, který sledoval dění na startu této trasy. Více čtěte ve středečním tištěném Sedlčanském kraji.

celý článek...

VOTICE Dvacet tři kilometrů měli za sebou v sobotu 16. května ti, kteří pro škrpál vyrazili z Votic. Aby to dětem nebylo líto, i tito pochodníci získali v cíli zlatou botičku. Pochlubit se s ní může i šéfredaktorka týdeníku Sedlčanský kraj, která tuto trasu s púřáteli také absolvovala. Podívejte se na fotografie - více ve středečním Sedlčanském kraji.

celý článek...

SEDLČANY Na pultech prodejců naleznete nové číslo Sedlčanského kraje. Naleznete v něm informace z celého Sedlčanska, fotogalerii z nedělní oslavy svátku svatého Floriana, rady a doporučení těm, kteří se chystají na pochod Praha - Prčice, rozhovor s jedním z pořadatelů, ale i kulturní servis a aktuální sportovní výsledky. Pěkné čtení!

celý článek...

Hasiči slavili Floriána

10.05.2015 21:12

SEDLČANY UŽ pojedenácté se v Sedlčanech uskutečnila oslava svátku svatého Floriána. Letos tomu tak bylo v neděli 10. května. Podívejte se na fotografie, více čtěte ve středečním tištěném Sedlčanském kraji.

celý článek...

VORAČICE V úterý 5. května představil Václav Kabát ve voračickém Bobu nový produkt - Analog. Více ve středečním Sedlčanském kraji!

celý článek...

MILEVSKO První květnová sobota patřila motorkářům. Do Milevska se jich sjely stovky. Podívejte se, jak vypadalo osmé setkání motorkářů s požehnáním na cestu.

celý článek...

KAMÝK NAD VLTAVOU V Základní škole Kamýk nad Vltavou funguje jako kroužek fiktivní firma Duhová kavárna, kde se starší žáci „učí“ základům podnikání, co všechno podnikání obnáší – od reklamy po daňové přiznání, ale hlavně se uskutečnilo několik zajímavých akcí. 

celý článek...

SEDLČANY Ve čtvrtek 16. dubna se v Kulturním domě Josefa Suka v Sedlčanech uskutečnilo vzdělávání starostů obecních úřadů zaměřené na mimořádné události a krizové situace a jejich řešení, které hasičský záchranný sbor organizuje v souladu s Koncepcí vzdělávání v oblasti krizového řízení, přijatou usnesením Bezpečnostní rady státu č. 14 ze dne 16. listopadu 2004 a plánem hlavních úkolů MV - GŘ HZS ČR pro rok 2015.

celý článek...

JESENICE U SEDLČAN Žákovský parlament  ZŠ Jesenice uspořádal ve čtvrtek 30. dubna ve školní tělocvičně pro žáky  1. stupně  Čarování s Harrym Potterem.

celý článek...
|<12345...73>|