Internetové noviny pro Střední Povltaví

Rugby

BENEŠOV Na novém hřišti ve sportovním areálu Sladovka se odehrál v neděli 20. října závěrečný turnaj Českého poháru mužů v sedmičkovém olympijském ragby.

celý článek...

PRAHA V sobotu 27. května se na ragbyovém hřišti Smíchovské Tatry konal pátý turnaj žen 1. série, která je druhou nejvyšší soutěží ženského ragby sedmiček u nás.

celý článek...

BRNO V sobotu 6. května se hráčky RC Sedlčany vydaly spolu s trenérem Lukášem Hrmou a realizačním týmem vlakem z Prahy do jihomoravské metropole. Některé hráčky kvůli tomu musely vstávat hodně brzy ráno, ale cesta vlakem je nyní vůči situaci na dálnici D1 jedním z nejlepších řešení.

celý článek...

LUČANY NAD NISOU Sedlčanští muži se v sobotu 29. října zúčastnili Jizerské sedmičky – přátelského turnaje v ragby v malém městečku v Jizerských horách, kde je přivítal déšť se sněhem.

celý článek...

ŠUMAVA/SEDLČANY Ve dnech 20. až 26. srpna se na letní soustředění do Hartmanic na Šumavě sjelo kolem třiceti sportovců včetně trenérského sboru.

celý článek...

Sedlčanské Krasoňky se 30. dubna vydaly do Petrovic k dalšímu jarnímu turnaji sedmičkové první série v ženském ragby, kde bojovaly s Přeloučí a Slavií. Oba soupeři se nakonec probojovali do finále turnaje, kde vyhrála Slavie, která na jaře prozatím vévodí této lize. Naše ženy s oběma týmy držely krok, nicméně obě utkání prohrály. Třetí v druhé skupině skončila Plzeň, s kterou měly naše ženy odehrát zápas o páté místo. Zápas vyzněl jednoznačně pro sedlčanské Krasoňky, které si uhájily celkové páté nesestupové místo v soutěži.

celý článek...

Nejmenší ragbisté nezahálí. Ve dnech 20. – 21. dubna se sedlčanští borci zúčastnili 25. ročníku mezinárodního turnaje Dragon CUP, který pořádal brněnský oddíl RC Dragon.

celý článek...

Ragbyový turnaj žáků

10.03.2013 14:03

Další turnaj malým sedlčanským ragbistům vynesl čtvrté místo. Každý turnaj je prostě jiný.

celý článek...

Nebojte se – žádný úraz, žádné zranění. Naopak! Spontánně se rozhodly, domluvily a 9. listopadu se vydaly do příbramské nemocnice darovat krev.

celý článek...

Muži RC Sedlčany již ukončili podzimní část sezóny. V říjnu odehráli dva soutěžní turnaje a se sezónou se rozloučili včera přátelským utkáním s týmem Břeclavi.

celý článek...

Mladí ragbisté z RC Sedlčany sice zatím nehrají pravidelnou soutěž, to však neznamená, že by zaháleli. Nabízíme vám pár informací o jejich činnosti.

celý článek...

Sedlčanské ženy už mají za sebou dva turnaje. Muži absolvovali zatím pouze jeden.

celý článek...
|<12>|