Internetové noviny pro Střední Povltaví

Velikonoční tančírna

datum konání: 29. 3. 2018 20:00:00
místo konání:KDJS Sedlčany

taneční večer

Na poměrně netradiční akci (pro KDJS) Vás zveme do Společenského sálu. Sami protagonisté s ní mají velice dobré zkušenosti například z úspěšných koncertů v téměř legendární Malostranské besedě v Praze, takže úspěšný pořad je připraven i pro sedlčanské publikum. BLUE ORCHESTRA se tentokrát představí ve zcela novém světle. Večer plný taneční hudby, parket plně k dispozici, skvělá nálada a vybraná společnost – to vše a ještě víc je

VELIKONOČNÍ TANČÍRNA

Dárek pro všechny příznivce každoročních koncertů sedlčanského orchestru v KDJS, kteří kdy zalitovali, že při vystoupení nemohou tančit. V přibližně tříhodinovém hudebním pásmu zazní dobře známé melodie, ale chybět nebudou ani zcela nové skladby. Afterparty povede DJ Swing Garden (Elektro Swing Bohemia) až do 1 hodiny po půlnoci.

Vstupenky je možné si zakoupit v předprodeji v Turistickém informačním centru na náměstí TGM 34, dále na www.kdjs-sedlcany.cz a nebo před začátkem představení na místě konání. Vstupné: 180 Kč k sezení u stolů v sále, 140 Kč na stání. Omezený počet míst k sezení v sále. Místa k odpočinku zajištěna ve foyer. Délka akce je cca 300 minut včetně přestávek.

Zpět na kalendář