Internetové noviny pro Střední Povltaví

Sněhová královna v Ledovém království

datum konání: 18. 9. 2021 15:00:00
místo konání:Sedlec-Prčice, kulturní sál ZŠ

Sněhová královna v Ledovém království

divadelní muzikál pro děti

Do zimy zbývá ještě dostatek času, přesto si ji s dětmi již připomeneme, a to krásnou výpravnou divadelní pohádkou Sněhová královna v ledovém královstvím, kterou do našeho kulturního sálu po dvojím přeložení termínu přiveze Metropolitní divadlo Praha. Děti se mohou těšit na své oblíbené pohádkové postavy, sestry Elu a Annu, prince Gaje, zlou Sněhovou královnu i veselého sněhuláka Olíka. Na motivy pohádky Hanse Christiana Andersena vznikl výpravný muzikál plný efektů, čarovných pohádkových bytostí a dětské poetiky. Přijďte se spolu s dětmi pobavit, zasmát se i držet palce, aby vše dobře dopadlo.

Už jednou jsme se s touto divadelní společností v našem divadle setkali, tehdy děti mohly v jejím provedení zhlédnout veselou pohádku Jak se čerti ženili, po které pak byly pozvány na pódium a spolu s herci si „zařádit“ a také se vyfotografovat. I tentokrát je focení s oblíbenými pohádkovými postavami přislíbeno a tak si děti, vedle nezapomenutelného divadelního zážitku, mohou z divadla odnést i fotografii na památku.

Představení se bude konat v sobotu 18. září od 15 hodin v kulturním sále základní školy. Vstupenky budou k dispozici před představením u vstupu do sálu, předprodej se nekoná. Proto přijďte do divadla včas.

Zpět na kalendář