Internetové noviny pro Střední Povltaví

Odpoledne s dechovkou

datum konání: 13. 8. 2022 14:00:00
místo konání:Sedlec-Prčice, zámecký park

Odpoledne s dechovkou

Tak nějak samozřejmě už patří k letním dnům také nedělní dechovková odpoledne pořádaná městem na hřišti TJ Sokol Sedlec-Prčice. I pro letošní rok s nimi počítáme. Začít bychom chtěli v červnu a pokračovat každý měsíc jedním koncertem až do září. Za ideálních podmínek se tedy můžete těšit na čtyři krásné koncerty. Ne všechny se ale budou konat v neděli a ne všechny proběhnou v areálu TJ Sokol. Zde jsou termíny, místa konání a časy začátků:

Neděle 26. 6. – hraje RELAX,

hřiště TJ Sokol od 14 hodin (vstupné 50 Kč)

Neděle 24. 7. – hraje dechová hudba MILANA VČELÁKA

hřiště TJ Sokol od 14 hodin (vstupné 50 Kč)

Sobota 13. 8. – hraje HOŠNA BAND

zámecký park od 14 hodin (vstupné 50 Kč)

Neděle 11. 9. – hraje Malá dechovka PEPÍKA NAUŠE

hřiště TJ Sokol od 14 hodin (vstupné 50 Kč)

Jak vidíte, letos přicházíme s malou novinku, jeden dechovkový koncert jsme zařadili do programu Prčického posvícení. Neproběhne proto v neděli, ale v sobotu a je přesunut do areálu zámeckého parku. Využijeme toho, že na místě bude stát zastřešené pódium a budou tu k dispozici i stany pro sezení.

Na všech akcích bude zajištěno občerstvení a budete si moci nejen zazpívat, ale i zatančit.

Koncerty pořádané v červenci a v září přenosnými stany proti dešti zajišťovat nebudeme. Proto pokud by během dopoledne hodně pršelo nebo se očekávalo nepříznivé počasí na odpoledne, koncert bude zrušen. Dozvíte se to z internetových stránek města www.sedlec-prcice.cz, na jejichž titulní stránku bychom tuto informaci během dopoledne (nejpozději dvě hodiny před začátkem akce) umístili. Přesto doporučujeme s sebou vzít podsedák a pro jistotu i bundu (svetr, sako…) a deštník, člověk nikdy neví.

Zpět na kalendář