Internetové noviny pro Střední Povltaví

Milovat k smrti

datum konání: 12. 3. 2018 19:30:00
místo konání:KDJS Sedlčany

V Divadelním sále KDJS uvádíme další představení předplatitelského cyklu divadla (termín je přesunut z února). Je jím „malý muzikál o velké EDITH PIAF“ nazvaný

MILOVAT K SMRTI

Edith Piaf byla velkou pěveckou osobností 20. století. Stala se symbolem vrcholné éry francouzského šansonu, stala se symbolem zlatého věku Paříže. Měla úžasný dar jedinečného hlasu, schopnost sugestivně vyprávět v písních o jasech i stínech života, zejména však o všech odstínech lásky. Edith Piaf měla štěstí na skladatele a textaře a její písně jsou dodnes neopakovatelným zážitkem. Podle knihy její sestry Simone Berteautové vznikl strhující příběh sledující životní cestu Edith Piaf, velké zpěvačky, která byla vždy a za všech okolností pevně rozhodnuta žít naplno, zpívat naplno, milovat naplno... až k samotné smrti.

Vstupenky je možné si zakoupit v předprodeji v Turistickém informačním centru na nám. TGM 34, dále na www.kdjs-sedlcany.cz a nebo před začátkem představení na místě konání. Vstupné: 250 Kč. Délka představení cca 80 minut + přestávka.

Autor: Táňa Nálepková

Texty: Jiří Dědeček

Režie: Jakub Maceček

Hrají: Světlana Nálepková, Martin Sochor, Ondřej Kavan, alt. Juraj Bernáth - Petr Pěknic

Živě doprovází: Blue Angel Memory Band Jiřího Toufara

Zpět na kalendář