Internetové noviny pro Střední Povltaví

Karel Kahovec + The Beatles Revival - Tour 2022

datum konání: 15. 9. 2022 19:30:00
místo konání:KDJS Sedlčany

Srdečně vás zveme na první koncert nové kulturní sezony 2022-2023. Pro zahájení koncertní sezony jsme připravili jedinečný koncert

KAREL KAHOVEC +THE BEATLES REVIVAL - TOUR 2022

V roce 2022 slaví kladenská revivalová skupina The Beatles Revival 30. výročí své existence. Kapela se v průběhu let vypracovala mezi nejlepší revivalové skupiny a vystupuje po celém světě. Od roku 2018 skupina vystupuje v České republice společně s legendou českého bigbítu – Karlem Kahovcem, který oslavil své 75. narozeniny. Ty by mu rozhodně nikdo nehádal. Navíc v létě 2022 uplynulo 25 let od předčasné smrti Petra Nováka, se kterým Karel působil v kapelách Flamengo a George & Beatovens.

Nejdříve zazní blok největších pecek The Beatles Revival, na ně naváže blok hitů Karla Kahovce jako Paní v černém, Poprava blond holky či Svou lásku jsem rozdal a dojde i na hudební vzpomínku na Petra Nováka. Uslyšíte skladby Povídej, Já budu chodit po špičkách, Hvězdičko blýskavá nebo Náhrobní kámen a to vše v doprovodu The Beatles Revival v originálních vokálních i nástrojových aranžích. Po přestávce vyplněné autogramiádou Karla Kahovce bude následovat opět blok písní The Beatles Revival z pozdějšího období.

Krásný hudební nostalgický návrat do zlaté éry rokenrolu! Mimořádný koncert - mimořádný zážitek!

Vstupné: 300,- Kč v předprodeji, 400,- Kč na místě konání.

Délka koncertu je cca 130 minut + přestávka.

Zpět na kalendář