Žádná střelba, ani záhadná vražda v Sedlčanech či Kosově Hoře

datum: 20.02.2013
autor: HS

Protože jsme v Sedlčanech zaznamenali v průběhu posledních hodin několik fám, týkajících se střelby, oběšenců a policejních manévrů, neváhali jsme a zjistili následující.

Skutečnost je mnohem prostší. Policejní mluvčí Lenka Pavlová nám potvrdila, včera dopoledne opravdu došlo v Nádražní ulici v Sedlčanech k úmrtí. Skutečně tam byl lékař, který konstatoval smrt a pohřební vůz aktivně zasahoval. Šlo sice o nezaviněné úmrtí, ale beze svědků, takže museli být přítomni i pracovníci kriminální policie Příbram.

Byt otevírala, poté, co jeho uživatel neotvíral, pracovnice sociálního odboru za asistence státní i městské policie. Pro to ty „manévry“.

Miloslava Krejčíka, řečeného „Machírek“, znali snad všichni Sedlčaňáci. Podlehl těžké zákeřné chorobě a naše město tak přišlo o nezaměnitelnou rázovitou postavičku, kterou jsme byli po léta zvyklí vídat na obchůzkách se svými psíky.