Internetové noviny pro Střední Povltaví

Začarovaní hokejisté Tatranu – i junioři mají čtvrtou porážku v řadě

datum: 06.11.2012
autor: David Kabyl

V šestém kole Krajské ligy juniorů zavítal první listopadovou sobotu Tatran na lounský led. V prvním letošním utkání zvládly Sedlčany tohoto soupeře porazit po samostatných nájezdech. Tentokrát bylo všechno jinak.

Tatran nastoupil do utkání aktivně, připravoval si spoustu brankových příležitostí, ale vždy ztroskotal na brankáři domácího celku. A když už se kotouč kutálel za bezmocného brankáře domácích, zaskočil jeden z obránců. Hosté nevyužili v polovině první třetiny ani přesilovou hru, a tak udeřil domácí tým. 10. minuta – 1:0.

Sedlčanští si nadále připravovali šance, ale nedovedli žádnou korunovat brankou. Tatran útočil, ale branky dával lounský tým. Do konce třetiny Tatran dostal další dvě smolné branky a tak na světelné tabuli svítilo skóre 3:0.

Na hráčích Tatranu se tak podepsala první třetina, kdy oni diktovali tempo hry, soupeře přestříleli, ale soupeř vstřelil tři náhodné branky. V první minutě druhého dějství vybruslil z rohu hráč Loun, a z nulového úhlu překvapil brankáře Tatranu – 4:0.

To byla poslední rána pro hru Sedlčan. Od té doby lounští hráči začali kontrolovat hru. Po 40. minutách zápasu ukazovala časomíra stav 6:1. Branku Tatranu vstřelil M. Chomát, za asistence J. Čížka.

Začátek třetí třetiny, opět první minuta a Tatran dostává další branku – 7:1. O dvě minuty později 8:1.

Poslední slovo měl ve 48. minutě zápasu Tatran, když branku vstřelil J.Čížek po přihrávce M. Chomáta a uzavřel tak skóre na konečných 8:2.

Tatran, který byl od začátku utkání lepším ze soupeřů, se musel díky nevyužití šancí, chybám obrany a brankáře Kardy opět sklonit před soupeřem a dál se propadá tabulkou.

V sobotu 10. listopadu sehraje Tatran doma další mistrovské utkání proti Kutné Hoře.

Sestava Sedlčan: Karda, Mašek J., Šebek, Spilka T., Čížek, Bém, Starý, Pospíšil, Weiss, Mašek O., Chomát, Vlasák, Spilka J., Třešňák.