Výhled počasí nám již slibuje četné ranní mrazíky

datum: 08.10.2012
autor: KL

Druhý říjnový týden nám v regionu Středního Povltaví přináší počasí s teplotami do 14 stupňů a s četnými ranními mrazíky.

Pondělní odpoledne bude skoro jasné až polojasné. Nejvyšší teploty 10 až 13 °C. Mírný západní až severozápadní vítr 2 až 5 m/s bude odpoledne slábnout.

V noci na úterý nás čeká polojasná až oblačná obloha s ojedinělými mlhami. Nejnižší teploty 5 až 2 °C, ojediněle se objeví i přízemní mrazíky. Slabý jižní vítr 1 až 4 m/s.

Úterní den čekáme polojasno až oblačno, na jihozápadě regionu ojediněle slabé přeháňky. Nejvyšší teploty 11 až 14 °C. Zpočátku slabý jižní, postupně mírný západní až severozápadní vítr 2 až 6 m/s.

Ve středu k nám začne ze západní do střední Evropy proudit studený vzduch od severu.

Obloha v noci na středu bude patrně polojasná až skoro jasná, přes den ale bude většinou oblačno. Ráno a dopoledne ojediněle mlhy.

Nejnižší noční teploty 4 až 1 °C a četné přízemní mrazíky. Nejvyšší denní teploty 10 až 13 °C. Mírný západní až severozápadní vítr bude vát rychlostí 2 až 5 m/s.

Předpověď na čtvrtek hovoří o polojasnu, přes den přechodně až oblačnu. V nejsevernějších částech regionu může ojediněle i sprchnout. Ráno a dopoledne ojediněle mlhy.

Nejnižší noční teploty 3 až 0 °C a přízemní mrazíky. Nejvyšší denní teploty 10 až 13 °C. Foukat bude slabý proměnlivý vítr do rychlosti 4 m/s.

Zdroj: ČHMÚ