Veterán klub zval spoluobčany na první burzu v roce 2012

datum: 11.04.2012
autor: Ivan Janeček

Veterán klub Sedlčany pořádá první ze šesti auto - moto - všeobecných burz v roce 2012. Pro ty, kteří se jich budou letos zúčastňovat pravidelně, je připraveno malé překvapení.

Veterán klub Sedlčany prezentoval 7. dubna od 9 hodin svou činnost na náměstí T. G. Masaryka. Pod rozloženým párty stanem mohli příchozí zhlédnout malou výstavu historických vozidel.

Členové klubu pak všechny zvali na letošní první auto – moto – všeobecnou burzu, která se uskuteční v neděli 15. dubna od 7 hodin v areálu Sedlčanské kotliny. Na této burze lze prodat vše, co vám doma překáží a čeho byste se chtěli zbavit, ale na druhou stranu to může udělat radost někomu jinému.

V letošním roce navíc členové klubu připravili pro ty, kdo chodí na jejich burzy pravidelně, zajímavou soutěž. Účastník, který se zúčastní všech burz pořádaných místním Veterán klubem v roce 2012, bude na poslední burze v tomto roce zařazen do slosování o hodnotnou cenu - skútr Motorro Speedjet 50. Pravidelní návštěvníci se tedy mají na co těšit.