Internetové noviny pro Střední Povltaví

Vánoce jsou všude – i na webu Sedlčanského kraje

datum: 24.12.2012
autor: Hynek Stejskal

Konec světa nenastal, rok pomalu končí, přišel čas bilancování a výhledů na věci příští.

Uzavírá se i první kalendářní rok Sedlčanského kraje na internetu. Stránky, které měly minimální reklamu a zaměření pouze na úzký region, si našly za těch 9 měsíců provozu úctyhodnou řádku pravidelných návštěvníků.

 

Po bezmála třičtvrtě roku jste zde denně nacházeli řadu zpráv z míst, která jsou vám na dosah, či zpráv, které se vás bezprostředně týkají. Dovolte nám nyní, alespoň na závěr roku, krátké nadechnutí. Podobně jako má tištěný Kraj do začátku ledna dovolenou, tak i na našem webu dojde ke kratičké přestávce.

 

Proto nyní vám, tisícům pozorných čtenářů, přeji jménem svým i jménem celé redakce poklidné svátky, pevné zdraví a šťastné vykročení do nového roku.

 

„Přeji nám všem, aby se v příštím roce našlo mezi čtenáři co nejvíce těch, kteří nejsou lhostejní k dění okolo nás. Nebojte se ozvat, třeba i prostřednictvím Sedlčanského kraje, proti nepravostem a lidské hlouposti, kterými současná společnost jen hýří.


Nemám teď na mysli všem občanům tak vzdálenou vládu či parlament. Myslím na náš kraj, na naše problémy, myslím na nás, kteří tu skutečně žijeme.“

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook