Internetové noviny pro Střední Povltaví

Trápení mladých sedlčanských hokejistů Tatranu pokračuje

datum: 13.02.2013
autor: David Kabyl

V neděli v podvečer nastoupil Tatran ve Vlašimi k dalšímu utkání Krajské ligy juniorů. Nezačal utkání špatně a připravil si několik dobrých příležitostí.

Nedokázal však vstřelit branku a tak první začali góly střílet domácí. Ti využili svoje šance všechny a v prvním dějství vstřelili hned branky čtyři. Tatran se v zakončení dál trápil, výjimkou je snížení R. Šebka po asistenci J. Spilky. Po 20. minutách 4-1.

V začátku druhé třetiny se častěji hrálo na polovině Vlašimi, Tatran si připravoval další šance, ale opět nedokázal vstřelit branku. Vlašim z protiútoků využívala své příležitosti beze zbytku. Po 40. minutách 6-1.

Třetí třetina se jen dohrávala. Vlašim přidala další dva góly, ale poslední branku zápasu zaznamenali sedlčanští. Po samostatné akci snižoval J. Spilka na konečných 8-2.

Sestava: Karda, T. Spilka, Čížek, Šebek, Mašek, J. Spilka, Starý, Weiss, Bém, Bednář, Chomát, Vlasák, Třešňák.