Internetové noviny pro Střední Povltaví

Starší žáci porazili dva ligové týmy

datum: 27.06.2017
autor: -red-

ČESKÝ BROD Starší žáci fotbalového oddílu Tatranu Sedlčany zakončili 24. června sezónu účastí na 7. ročníku Českobrodského poháru – mezinárodním klání hráčů ročníku narození 2002. Turnaj se zúčastnilo deset družstev.

Sedlčanský tým postoupil ze skupiny z prvního místa a v semifinále vyhrál těžký zápas s ligovým Motorletem. Ve finále se pak před plnými tribunami střetl s ligovým Bohemians, s nímž remizoval ve skupině. Sedlčanští žáci byli aktivnější, ve 12. minutě se ujali vedení, které ještě pět minut před koncem potvrdili druhou brankou. Divácky atraktivní zápas byl plný nádherných kombinací a ostrých osobních soubojů, tvrdých střel i neohrožených zákroků brankářů.

„V silné konkurenci deseti mužstev jsme za úmorného vedra odehráli šest náročných zápasů a bez porážky s celkovým skóre 15:3 vybojovali první místo, přičemž jsme za sebou nechali i ligové týmy Motorletu a Bohemians. Byla to úžasná propagace sedlčanského fotbalu,“ řekl nám po turnaji trenér týmu Josef Hrma.

Sestava Tratranu: Patrik Brejla, Tomáš Brejška, Tomáš Čížek, Václav Dolejší, Matěj Habart, Lukáš Jenčík, Martin Jirák, Marek Kaňka, Adam Kareš, Pavel Krotil, Ondřej Novotný, Adam Pech, Ondřej Štemberk, Šimon Štemberk a Kryštof Žižka.