Sedlčanská Průtrž dračen promluvila i v televizi (aktualizováno)

datum: 20.07.2012
autor: HS

Po fenomenálním úspěchu sedlčanské posádky v závodě dračích lodí na Mušovském jezeru, kde se konal tradiční Pálavský festival dračích lodí, projevila o Dračeny zájem i celoplošná média.

Tento závod patří do série klání Dragon Boat Grand Prix a sedlčanský tým si z jihu Moravy přivezl dvojitý triumf – kraloval ve sprintu i na kilometrové trati.

S kapitánem týmu, Tomášem Kafkou, natočila po závodě ČT Brno interview. Tento krátký rozhovor můžete nyní shlédnout v záznamu na stránkách ČT1 v pořadu Události v regionech (Brno).

Pokud nechcete sledovat pořad celý, doporučujeme začít v čase 23:06 a dávejte dobrý pozor, protože sedlčanský reprezentant mnoho prostoru k projevu nedostane.

Další televizní záznam se pak objevil v pořadu Sport v regionech. Zde jsou dračí lodě hned na začátku pořadu a kapitán tým Dračen se tam pěkně rozpovídá.