Internetové noviny pro Střední Povltaví

Rugbyový tým mužů uzavřel podzimní část sezóny

datum: 04.11.2012
autor: Miloš Vodrážka

Muži RC Sedlčany již ukončili podzimní část sezóny. V říjnu odehráli dva soutěžní turnaje a se sezónou se rozloučili včera přátelským utkáním s týmem Břeclavi.

Předposlední mistrovský turnaj se hrál na domácím hřišti v Počepicích 13. října. Sedlčany zde nestačily na tým Kralup, který v této podzimní části dominuje a sedlčanští prohráli 8:15.

Zlepšení nálady přinesl druhý zápas, ve kterém domácí porazili Rakovník 5:0 ve velice vyrovnaném a na obou stranách nervově vypjatém utkání.

Poslední mistrovský turnaj se hrál 20. října v Rakovníku. Zde opět dominoval tým Kralup, když porazil sedlčanské borce 15:28, ale už jenom remizoval s domácím týmem Rakovníka 12:12.

Největší radost přineslo sedlčanským utkání s Rakovníkem, ve kterém porazily Rakovník 31:0 na jejich domácí půdě.

Na úplný závěr sezony, v sobotu 3. listopadu, přijel z Moravy sehrát přátelské utkání tým, pro sedlčanské dosud neznámý, RC Břeclav.

Hrálo se za krásného podzimního počasí a utkání skončilo vítězstvím Sedlčan 24:0, po poločase 12:0.

Posledního utkání sezóny se zúčastnili tito hráči: Jaroslav Janský (II. poločas Martin Kouba), Martin Pyšna, Luděk Chalupa, Tomáš Trefný, Lukáš Hrma, Miloš Vodrážka, Jan Šach, Václav Calta, Jiří Cháb, Pavel Herget, Adam Krůta, Aleš Skuhrovec, Jiří Šimek, Vít Šeděnka a Michal Pokorný.