Internetové noviny pro Střední Povltaví

Ragbyový víkend zatím bez mužů

datum: 16.04.2012
autor: Miloš Vodrážka

Dívky RC Sedlčany odjely na turnaj, který se konal v Praze na hřišti RC Tatry Smíchov. K prvnímu utkání nastoupily proti RK Petrovice. Od třetí minuty sedlčanské hráčky začaly bodovat a vydrželo jim to až do konce utkání, které vyhrály 22:0.

Další zápas sehrály proti tradičnímu soupeři RCM Říčany. Tentokrát se oba týmy rozešly smírně 15:15. Je jen škoda, že na tuto sezonu se nepodařilo uspořádat soutěž dívek U18, protože se přihlásila pouze sedlčanská děvčata, a tak využívají všechny příležitosti k přátelským zápasům.

 

Prvního jarního turnaje se v neděli zúčastnili nejmladší hráči RC Sedlčany. Hrál se v kategoriích U11 a U13 v pražských Petrovicích a v kategorii U7 a U9 na Slávii. V mladších kategoriích Sedlčanští bohužel  tentokrát zastoupení neměli.

 

Starší hráči RC Sedlčany podpořili tým RK Petrovice, kde hostují. Kluci hráli pěkné a pohledné rugby a dobře se sehráli se svými týmy už na předchozím soustředění v Loutí. I díky Sedlčanským obsadil RK Petrovice v kategorii U13 třetí místo, v kategorii U11 šesté. Zpestřením turnaje byla účast německých hráčů z RK Heusenstamm.

 

Muži dolaďují formu před prvním turnajem 22. dubna v Rakovníku. Doma se představí  5. května na hřišti v Počepicích.

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Další fotografie