Internetové noviny pro Střední Povltaví

První prosincový víkend nebyl pro stolní tenisty ze Sedlčan žádný důvod k oslavám

datum: 03.12.2012
autor: Radovan Faktor

V sobotu odehráli zápas v Šanově a v neděli v Plzni. Nutno přiznat, že soupeř byl v obou případech lepší a Tatran se po víkendu propadl na 9. místo v tabulce 2. ligy.

Šanov Sedlčany zaskočil. Nastoupil v nejsilnější sestavě, ve které ještě nehrál a velice koncentrovaný na zápas. Výsledek však neodpovídá vyrovnanosti a zejména atraktivní hře obou týmů. Vždyť Sedlčany 6x prohrály 3:2 a i ostatní zápasy byly nesmírně vyrovnané, se šťastným koncem pro soupeře.

Body za Sedlčany: čtyřhra Pejša – Kocura 1, Pejša 1, Faktor 1, Drechsler 1.

 

Tabulka_stolní tenis

 

V neděli se na stolech favorita z Plzně výrazný úspěch nečekal. Hrál se opět vynikající stolní tenis, který zvedal diváky ze sedadel. Plzeň právem patří do play-off a dokazovala to i za zelenými stoly.

 

Plzeň od začátku vedla, ale zdramatizování mohlo přijít v závěru, kdy soupeř vystřídal jednoho hráče. Připomeňme, že soutěž ve stolním tenisu se hraje na deset vítězných zápasů na dvou stolech zároveň.

 

Stav byl 8:5 a Pejša s Drechslerem hráli vyrovnaná utkání. Pejša těsně prohrál, ale Drechsler stále bojoval a Faktor mezitím už vedl 2:0 nad dalším hráčem. Nebylo to nic platné, Drechsler také podlehl a bylo dobojováno.

Body za Sedlčany: čtyřhra Faktor – Drechsler 1, Pejša 1, Kocura 1, Faktor 2.

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook