Prčický farmářský trh

datum: 29.03.2012
autor: HS

V sobotu 31. března se v době od 9 do 14 hodin koná na náměstí v Prčici letošní první Prčický farmářský trh. Téma: „Jaro a Velikonoce".

Vítáni jsou zejména výrobci a prodejci domácích potravinářských produktů, jako jsou nejrůznější druhy pečiva, uzenin, vajec, medu, koření, sýrů a podobně. Dále výrobci a prodejci tradičních domácích potřeb z proutí, keramiky, skla, kovu, dřeva, vlny a td. Tento jarní trh by měly obohatit také tradiční jarní a velikonoční dekorace - pomlázky, kraslice, řehtačky, stuhy, svíčky, věnečky, květinové vazby a další. I tentokrát platí, že prodávat může přijít opravdu každý, i bez živnostenského listu (pokud půjde pouze o vlastní domácí výrobu).

Zváni jsou samozřejmě také zájemci o koupi. Přijďte dobře nakoupit na jaro a Velikonoce! V dopoledních hodinách, cca od 10 do 12 hodin, vám nakupování zpříjemní i živá hudební produkce.