Povodně a fotbalový oddíl Tatran Sedlčany

datum: 07.06.2013
autor: Zdeněk Lhota

Dříve než se vzbudili povodňoví turisté, stačili obětaví zachránci zajistit budovu fotbalového stadionu v Sedlčanech, a v rámci možností také venkovní areál, proti prvnímu náporu vody.

Bohužel proti vzrůstající vodě byla další snaha o ochranu hřiště zcela marná a nakonec voda určité škody napáchala i v budově. Výsledkem jsou vysoké škody na sportovním zařízení z nichž některé se projeví teprve po určitém čase.

Na výzvu k pomoci nastoupilo již ve středu cca 50 obětavých brigádníků, jak z řad našich členů, tak občanů města. Vzhledem k objemu napáchaných škod budeme rádi za každou pomocnou ruku, která nám pomůže při obnově městského sportovního areálu.

Zájemci se mohou přihlásit u správce stadionu J. Křesiny (tel. 734 232 783). Zároveň touto cestou chceme poděkovat fotbalovému oddílu SK Vysoký Chlumec, který nám věnoval na odstranění povodňových škod 5.000,- Kč. Finanční pomoc nám můžete poslat na účet č.703005684/0600 var.symb.7 (do zprávy pro příjemce uveďte dar a Vaše jméno nebo název firmy).