Policie pátrá po odsouzeném

datum: 30.03.2012
autor: HS

Dle sdělení Moniky Schindlové, mluvčí Krajského ředitelství policie Středočeského kraje, Územní odbor Příbram, pátrá policie ČR po Václavu Papežovi, narozeném 2. ledna 1977.

Okresní soud v Příbrami vydal na jmenovaného dne 23. února příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody. Dotyčný je stíhaný pro skutek kvalifikovaný jako trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky, maření výkonu úředního rozhodnutí a neoprávněné užívání cizí věci. Hledaný o svém nástupu do vězení ví, ale záměrně se skrývá. Místo jeho současného pobytu není policii známo.

Trvalé bydliště má ohlášené na adrese Náměstí T.G.M. 32, Sedlčany, což je budova Městského úřadu.

Václav Papež je hubené 170 – 180 cm vysoké postavy. Má hnědočerné krátké vlasy a modré oči.

Veškeré poznatky k hledané osobě sdělte na kterékoliv oddělení Policie České republiky, na bezplatnou linku 158 nebo přímo příbramským kriminalistům na telefonní číslo 974 879 313.