Pohár starosty za 7. ročník hokejového turnaje jede počtvrté do Štětkovic

datum: 09.04.2012
autor: Jaroslav Rebec

O velkonoční neděli od 18.30 hodin zkřížili hokejky, s nadějí na získání nejprestižnějšího poháru, letos naposledy centři RB Zvírotic a SG Štětkovic. Výsledek prvního – pátečního duelu, dával větší teoretickou naději hráčům RB, kterým k získání trofeje stačilo remizovat.

V naprosto perfektní divácké atmosféře se utkání vyvíjelo lépe pro Štětkovické, kteří v základní hrací době vrátili Zvírotickým porážku a vyhráli 6:1. Na řadu přišlo prodloužení na 5 minut s "náhlou smrtí" ve čtyřech hráčích na obou stranách. Jenže v jeden moment rozhodčí napočítali na ledě zvírotických hráčů pět a poslali je do oslabení ve třech. Za tohoto početního stavu štětkovický kapitán Radek Válko prostřelil Dušana Matějku a ukončil tak nejen utkání, ale celý letošní turnaj a tím pádem zajistil putovní pohár starosty města již počtvrté pro SG Štětkovice.

V průběhu tohoto finále byly také vylosovány tři vstupenky návštěvníků stadionu, kteří je vkládali do slosovacího osudí (nechtělo se potvora ani otevřít) po celou sezonu.

ZDROJ: www.stadionsedlcany.eu – redakčně upraveno