Pátrání

datum: 20.07.2016
autor: -red-

Aktualizováno: Muž byl 21. 7. vypátrán.

Příbramští kriminalisté pátrají po osobě Vilas Michal,

narozen 13. 2. 1984, trvale bytem Sedlčany, náměstí T. G. M. 32.

Na jmenovaného vydal dne 19. února Okresní soud pro Prahu 3 příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody, neboť je dotyčný stíhán pro skutek kvalifikovaný jako přečin krádeže. O nástupu do vězení ví, ale záměrně se skrývá.

Poslední místo výskytu hledaného bylo zaznamenáno na ubytovně v Praze 10, odkud dne 23. dubna náhle odešel i se svou přítelkyní. Může se pohybovat na území hlavního města Prahy, ale není vyloučeno, že se zdržuje i jinde v ČR. S největší pravděpodobností bude vyhledávat levné ubytování na různých ubytovnách, které bude evidovat na svou přítelkyni. Je velice pravděpodobné, že se pokusí změnit svůj vzhled.

Popis osoby:

-          střední 170 – 180 cm vysoké postavy,

-          šedé oči,

-          plavé krátké rovné vlasy.

Veškeré poznatky k hledané osobě je možné sdělit na kterékoliv oddělení Policie České republiky, na bezplatnou linku 158 nebo na telefon 974 879 313. Varování pro občany: Nepokoušejte se osobu sami zadržet, tento muž může být agresivní.