Nové číslo Sedlčanského kraje dnes na pultech!

datum: 04.09.2013
autor: -red-

V čísle 33, které vyšlo ve středu 4. září se dočtete nejen o radostech a strastech, které přináší sedlčanským dětem, rodičům a učitelům nový školní rok.

Zjistili jsme, komu patří bývalá budova zařízení pro děti-cizince Permon v Hřiměřdicích.

Místostarosta Sedlčan Miroslav Holzel nás informoval o tom, že po nové cestě v Oříkově budou kamiony jezdit možná už v příštím roce.

Víme, kolik firem se zajímalo o městskou zakázku na výstavbu přivaděče pitné vody ze Želivky.

Reportér Petr Frumert zjistil novinky v sedlčanské Základní kynologické organizaci.

Reportér David Myslikovjan se vydal do Radíče na Hradozámeckou noc a Bál pro rytíře a princezny.

Reportér Jiří Prášek přináší aktuální fotbalové výsledky nebo reportáž z vrcholu sezony - srpnového autokrosu na Kotlině.

Reportérka Hana Čermáková přináší nové zprávy z Ochrany fauny České republiky v Hrachově.

Na poslední straně se dozvíte, jak Helena Vondráčková zachraňovala poštolku a čeká vás také fejeton Evy Holzelové, tentokrát o golii a kaloších.

Jen v Sedlčanském kraji se dozvíte vše podstatné, co se v Sedlčanech a jejich okolí za poslední týden událo.

FOTO: Poslední srpnový den proběhly městem půlmaratonisté. Foto: David Myslikovjan