Internetové noviny pro Střední Povltaví

Muži Tatranu neuspěli ani ve třetím soutěžním utkání

datum: 29.10.2012
autor: Miloš Vančura

Asi 50 nejvěrnějších diváků se přišlo v sobotu podívat na druhé domácí utkání. Dokonce vydrželi čekat téměř hodinu na jeho začátek, který se zpozdil kvůli výpadku elektřiny.

Domácí měli početní výhodu proti hostům z Kladna, kteří přijeli pouze v deseti. Začali poměrně svižně, ale hosté postupem času zjistili, že bez kombinace domácí příliš nebezpeční nebudou.

Na vstřelení gólů potřebovalo Kladno podstatně méně šancí a hlavně využilo dvakrát přesilovku. Dalo tak domácím pěknou lekci z produktivity. Ti se marně honili mezi jejich dlouhými, ale přesnými přihrávkami a k efektivní hře se nedostávali.

Svou chvilku si vybral i jinak spolehlivý Lukáš Hlaváček za stavu 1:2, když inkasoval laciný třetí gól. To ale ni nemění na situaci, že mužstvo podalo celkově špatný výkon.

Jediným pozitivním faktem byl naopak premiérový start domácího mladého Marka Šabka.

V závěru utkání domácí trenéři na téměř dvě minuty odvolali brankáře ve snaze vstřelit kontaktní gól a snad i vyrovnat. Podařilo se sice téměř celou tuto dobu uzavřít hosty v jejich třetině, domácí se snažili seč mohli, ale nestačilo to ani na zkorigování skóre.

Tatran Sedlčany – HC Kladno 88 2:4 (0:1,1:2,1:1)

Sestava Tatranu: v brance Lukáš Hlaváček, obránci Petr Pešek, Lukáš Pokorný, Eda Bílik, Marek Šabek a Jiří Antoš, útočníci Karel Máša, Vladimír Černý, Jakub Peterka, Zdeněk Burian, Martin Náprstek, Pavel Tylich, Filip Černý a Kamil Vančura. Trenéři Pavel Tylich a Jiří Goryl.

Branky domácích: Kamil Vančura, Vladimír Černý.