Mladí domácí fotbalisté byli úspěšní v turnaji O pohár města Sedlčany

datum: 08.06.2018
autor: Jiří Barták

SEDLČANY V sobotu 2. června se uskutečnil 9. ročník fotbalového turnaje mladších žáků O pohár města Sedlčany. Turnaje se zúčastnilo sedm týmů, hrálo se systémem každý s každým a potom následovaly zápasy o umístění.

V turnaji měly Sedlčany dvojnásobné zastoupení – tým zelení (hráči převážně ročníku 2005) a tým modří (hráči převážně ročníku 2007). Oba týmy předvedly velmi pěkné výkony, tým zelených v celém turnaji prohrál pouze jednou a to až ve finále. Tým modrých odehrál vyrovnaně všechny zápasy, zvítězit se mu podařilo hned v tom prvním, bylo to však vítězství jediné. Svými výkony dělaly fotbalovou radost oba týmy. Tým starších postoupil až do finále a tým mladších, přestože hrál proti o dva roky starším, zanechal velmi dobrý dojem.

Turnaj se hrál za krásného letního počasí, díky podpoře partnerů byly pro všechny týmy připraveny hodnotné ceny, které hráčům předal sedlčanský odchovanec Jan Suchan, v současné době hráč Viktorie Plzeň. A díky sběratelské vášni Lukáše Mošničky dostali ti nejlepší i krásné fotbalové ceny v podobě podepsaných hrníčků od našich největších fotbalových hvězd, jako je třeba David Lafata, Tomáš Rosický, Petr Čech či Michael Krmenčík.

Nejlepší brankář turnaje: Jonáš Habart (Sedlčany zelení)

Nejužitečnější hráč týmu Tatran Sedlčany modří: Šimon Macháček

Nejužitečnější hráč týmu Tatran Sedlčany zelení: Barbora Bartáková

Výsledky týmů Tatranu Sedlčany:

Tatran Sedlčany zelení – Spartak Příbram 2 : 1

Tatran Sedlčany zelení – Tatran Sedlčany modří 4 : 0