Malí fotbalisté z celých Čech se v neděli utkají O pohár Města Sedlčany

datum: 07.06.2012
autor: HS

Tatran Sedlčany pořádá v neděli 10. června již třetí ročník tohoto turnaje v dětské kopané.

Jedná se o největší mládežnický fotbalový turnaj pořádaný touto tělovýchovnou jednotou a je organizován pod záštitou a za finanční podpory Města Sedlčany. Utkají se zde týmy mladších přípravek, to je děti narozené v roce 2003 a mladší.

Letos poprvé jde o tuto věkovou kategorii. V předchozích ročnících se jednalo o turnaje přípravek starších. Vítězem prvního ročníku byl v roce 2010 domácí tým Tatranu Sedlčany. O rok později – v roce 2011 vyhrál tým Slavia Praha.

Trenérem sedlčanského družstva je Radek Šťovíček a jeho asistentem Vladislav Pech. V týmu se pohybuje zhruba 12 chlapců a jedna dívka. Družstvo se zatím úspěšně prezentuje v okresní fotbalové soutěži.

Vzhledem k úspěšným předchozím ročníkům letos přivítáme i vzdálenější mužstva, se kterými se během roku neutkáme (Kladno, Praha, Blatná). Letos jsou přihlášené následující týmy: Tatran Sedlčany, SK Motorlet Praha, FK Slavoj Vyšehrad, 1.FK Příbram, SK Kladno I, SK Kladno II, Spartak Příbram, TJ Baník Švermov, TJ Blatná a Litavan Bohutín.

Úvodní výkop se uskuteční ve čtvrt na deset dopoledne.