Listopadové počasí nám o víkendu žádnou změnu nepřinese

datum: 08.11.2012
autor: HS

V noci na pátek bude zpočátku zataženo a místy i sprchne. K ránu se obloha místy protrhá a někde může být i oblačno až polojasno. Nejnižší noční teploty 5 až 2 °C. Mírný jihozápadní vítr bude vát rychlostí 2 až 5 m/s.

Páteční nebe bude oblačné až skoro zatažené. Déšť můžeme očekávat pouze ojediněle. V průběhu se oblačnost může změnit až na polojasno.

Nejvyšší denní teploty 6 až 9 °C. Foukat bude jen mírný vítr 2 až 6 m/s se bude později odpoledne a večer měnit na slabý o rychlosti 1 až 4 m/s.

Sobotní den bude oblačný až zatažený, dokonce místy může být přechodně až polojasno. Ojedinělý slabý déšť nebo mrholení může později večer na západě regionu přejít v místní srážky. Mlhy pouze ojediněle.

Nejnižší noční teploty 3 až 0 °C, nejvyšší denní teploty 7 až 10 °C. Zpočátku slabý, postupně mírný jihovýchodní vítr 3 až 7 m/s.

V neděli očekáváme zataženo, postupně od západu déšť, který může večer v severozápadní části regionu slábnout nebo ustávat.

Nejnižší noční teploty 5 až 2 °C, nejvyšší denní teploty 7 až 10 °C. Mírný jihovýchodní až jižní vítr 3 až 7 m/s, bude postupně ještě slábnout.

Zdroj pro předpověď: ČHMÚ