Internetové noviny pro Střední Povltaví

Karatisté uspěli na Turnaji nadějí

datum: 06.12.2013
autor: Jiří Havel

Listopadový Turnaj nadějí v Táboře v kata jednotlivců a kata týmů byl další akcí, které se zúčastnil Karate-P-Klub Sedlčany. Pořadatelem byl Karate–P–Klub Tábor pod vedením Josefa Pěknice. Startovalo na 50 závodníků, kteří soutěžili podle věku a žákovského technického stupně.

Za Karate-P-Klub Sedlčany nastoupilo 9 závodníků: Jan Štemberk a Pavel Novotný v kategorii začátečníci, Fanda a Vojta Šonkovi, Olda Kabíček a Filip Havel v kategorii 9. - 8. kyu, Jan Reinish a Jakub Tomášek v kategorii 7. – 6. kyu, a Eliška Havlová v kategorii dívky 10 – 14 let a v kata týmech. Medaile a poháry si ve svých kategoriích odnesli: Jan Štemberk za 1. místo, Fanda Šonka za 2. místo, Jakub Tomášek za 2. místo a Eliška Havlová za 2. místo a  zlato v kata týmech. Vítězný kata tým ve složení Eliška Havlová, Ondřej Polanecký a Hana Lípová, tedy tým vícemistrů republiky z nedávného šampionátu v Milevsku, předvedl svoje synchronizované cvičení s bojovým nasazením. Pro většinu startujících to byla první oddílová soutěž, na které mohli načerpat zkušenosti pro další závody. Všem blahopřejeme ke skvělým výsledkům!