Kamýčtí senioři uklízeli po povodních

datum: 03.07.2013
autor: Tomáš Postawa

KAMÝK NAD VLTAVOU  Místní organizace Svazu důchodců České republiky vyhlásila a uskutečnila brigádu na úklid zdejšího dětského hřiště poničeného nedávnými povodněmi.

Bylo nutno počkat, až půda vyschne natolik, aby se zpět na hřiště daly přivézt těžké herní prvky, které se těsně před jeho zaplavením podařilo odvézt do bezpečí. Přesto, že obecní úřad zabezpečil úklid toho nejhoršího (uhynulých ryb apod.) již dříve, bylo i téměř měsíc po velké vodě zde co uklízet a čistit. Senioři i za pomoci dvou maminek se toho zhostily se ctí.

Přesto, že obecní úřad zabezpečil úklid toho nejhoršího, například uhynulých ryb, již dříve, bylo zde i téměř měsíc po velké vodě co uklízet a čistit. Senioři i za pomoci dvou maminek se toho zhostili se ctí.