Kam o víkendu

datum: 04.05.2012
autor: KL

První květnový víkend nabízí na Sedlčansku hromadu zajímavých akcí. O těchto jsme se doslechli.

V sobotu se v Sedlčanské kotlině jede závod amatérského MČR terénních aut a bugin. V Nahorubech mají sraz traktory Zetor.

V Radíčském zámku se uskuteční slavnostní otevření nového prohlídkového okruhu a ve Váchově špejcharu v Drážkově zahájení letní sezóny.

Na Petrovické divadelní scéně odehrají Petrovičtí ochotníci derniéru představení Naši furianti a sedlčanské kino promítne filmovou klasiku – muzikál West Side Story.

Tancechtiví pak mohou vybírat mezi rockem a country. Ve Voticích oslaví tancovačková rocková kapela Rotor své třicáté narozeniny a ve Strnadovském mlýně budou, v rytmu country skupiny Veleband, křepčit na mlýnici farmáři, statkáři a mlynáři.

Neděle bude, podle našich informací, již skromnější. Přímo na hlavním náměstí v Sedlčanech se uskuteční Taktické cvičení jednotek HZS, zdravotní služby, Policie ČR a Městské policie Sedlčany.

Odpoledne pak v parku u chovatelů bude k tanci a poslechu vyhrávat populární dechovka Rudy Ešnera.

Další podrobnosti k jednotlivým akcím naleznete na těchto stránkách v sekci KALENDÁŘ.