Internetové noviny pro Střední Povltaví

Juniorským hokejistům se nedaří

datum: 22.01.2013
autor: David Kabyl

V 15. kole Krajské ligy juniorů přivítal Tatran v sobotu na svém ledě HC Zbraslav. Pražský tým je aktuálně na druhém místě tabulky.

První třetina nabídla vyrovnaný zápas jak v předvedené hře, tak v počtu střel na branku. Jak už bývá v prvních třetinách letošní sezóny zvykem, Tatran nedokázal proměnit ani jednu. Soupeř se radoval dvakrát, tudíž skóre po 20. minutách hry bylo 0-2 pro hosty.

Druhá třetina začala katastrofálně, po 14. vteřinách hry se sedlčanští zadáci dopustili hloupé chyby a tak Zbraslav zvýšila na 0-3. Druhá třetina patřila pouze hostujícímu týmu, který zvládl přidat ještě tři branky. Po 40. minutách 0-6.

Třetí třetina byla opět vyrovnaná a nabídla tři branky. Jednu na straně zbraslavských a dvě z hokejek domácího celku zásluhou M. Vlasáka a J. Litoše. Zápas tedy skončil 2-7.

Tatran Sedlčany : HC Zbraslav 2:7 (0:2/0:4/2.1)

Sestava Tatranu: Dudek, T. Spilka, Čížek, Chlasták, J. Mašek, J. Spilka, Bém, Bednář, Weiss, Starý, Litoš, Pospíšil, Vlasák, O. Mašek, Chomát, Třešňák.