Internetové noviny pro Střední Povltaví

Jedna soutěž se líbila, tak tady máme další

datum: 12.06.2013
autor: HS

Co je tentokrát v sázce? V letňáku ve Vrchotových Janovicích se v sobotu 22. června koná hudební festival Rock pro faunu a jistě to nebude záležitost jen pro milovníky zvířátek.

Čekají na vás místní kapely jako Jinovatka, Keks, Rotor či Parafín, ale i Death By Chocolate. To je partička ze Švýcarska, která měla minulý rok velmi úspěšné vystoupení v rámci Sázavafestu. Úplný program najdete samozřejmě v rubrice v Kalendář.

 

Chcete-li získat vstupenku na tuto akci, stačí jen odpovědět na otázku. Z došlých, správných odpovědí, se vylosují šťastlivci, kteří budou mít fesťák ve Vrchotkách grátis.

S odpověďmi můžete přijít osobně do redakce Kraje, poslat poštou na naši adresu, či mailem na adresu: tisk@sedlcansky-kraj.cz a to do neděle 16. června. Odpověď musí obsahovat jméno, příjmení a adresu soutěžícího, jinak nemůže být zařazena do slosování.

 

Jména vítězů se dozvíte v tištěném vydání Kraje ve středu 19. června. A nebude jich málo. Soutěží se totiž celkem o šest párových lístků. To znamená, že ten kdo vyhraje, si vezme sebou zadara ještě přítelkyni či přítele.

 

A otázka? Pozorně se podívejte na fotografii. Protože se jedná o rock pro faunu, to je pro zvířátka, dejte nám vědět, o jaké psí plemeno se jedná. Věřte, že to není žádný podvraťák. Oba jeho prarodiče jsou světoví šampióni. Na závěr malá nápověda: nenechte se zmást, toto psí plemeno se vyskytuje ve dvou barevných provedeních.

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Další fotografie