Internetové noviny pro Střední Povltaví

Herní mizérie Tatranu stále pokračuje

datum: 14.11.2012
autor: David Kabyl

V sedmém kole Krajské ligy juniorů, přivítaly v sobotu Sedlčany na svém ledě Kutnou Horu. V prvním vzájemném utkání letošní sezóny slavil vítězství Tatran, který se ovšem momentálně nachází ve velké herní krizi.

Od začátku zápasu se nehrál pohledný hokej, nepřesnosti na obou stranách. Tatran si připravil zajímavé šance, které - jak už to tak v letošní sezoně bývá, nedokázal proměnit. A tak se ke slovu jako vždy přihlásil soupeř. První třetinu Tatran prohrál 0:2.

Druhá část nepřinesla změnu hry. Tatran nevyužil vyložené šance a nedovedl zklidnit hru sérií přesných přihrávek. V polovině zápasu odskočil tým z Kutné Hory na rozdíl tří branek – 0:3. Tatran se dostal ke snížení o tři minuty později, puk po střele L. Béma doklepl za brankáře hostí D. Pospíšil - 1:3.

Vzápětí po chybě sedlčanských zadáků odskočila Kutná Hora opět na rozdíl tří branek – 1:4. Za tohoto stavu se odcházelo podruhé do šaten.

Ve třetí třetině padlo ještě pět branek, za domácí se do listiny střelců zapsal L. Bém a D. Marvánek. Soupeř zvládl přidat tři branky, a tak nakonec slavil vítězství 3:7.

Tatran tak daroval body poslednímu týmu tabulky. Pátá porážka v řadě, špatné využívání šancí, zbytečné chyby v obraně a lacino obdržené branky. Tatran se díky těmto nedostatkům propadl téměř na dno tabulky.

V neděli 13. listopadu se sedlčanští pokusí prolomit sérii porážek na ledě vlašimských rytířů.

Sestava Tatranu: Dudek, Mašek J., Šebek, Spilka J., Spilka T., Bém, Starý, Marvánek, Pospíšil, Piskáček, Chomát, Mašek O., Vlasák.