Dovolená skončila!

datum: 29.07.2013
autor: -red-

Během čtrnáctidenní pauzy načerpali redaktoři Sedlčanského kraje nové síly a zaručeně "čerstvá témata". Na nové kauzy, reportáže z dění ve městě, příspěvky z kultury i ze sportu se můžete těšit už ve středu 31. července.

"Pojem okurková sezona se Sedlčanům a jejich okolí letos zcela vyhnul. Pořád se něco děje a naši redaktoři jsou u všeho, co naše čtenáře zajímá. Během posledních dvou týdnů vyrostly v regionu dva nové, byť provizorní, mosty, místní záchranáře navštívil krajský hejtman Josef Řihák, na Kotlině se jely závody v rallycrossu, byla otevřená nová naučná stezka, která vede katastry hned tří obcí...," shrnuje dění v posledních dvou týdnech šéfredaktorka Sedlčanského kraje Jana Spálenková.

Ji nebo její kolegy najdete v redakci Sedlčanského kraje v Havlíčkově ulici od pondělí 29. července pravidelně každý pracovní den mezi 8. a 12. hodinou.

FOTO: Z otevření stezky opata Zavorala