Dominik Němec zařídil tři góly

datum: 13.02.2017
autor: David Štverák

Uhelné sklady Praha – Tatran Sedlčany 2:4 (1:2)

PRAHA V sobotu 11. února zajížděl Tatran do Prahy k přátelskému zápasu s mužstvem Uhelných skladů.

První poločas začal v režii Tatranu, který si vytvořil několik brankových příležitostí. Ovšem první výsledek přišel až po půlhodině hry. Penalty po faulu na Dominika Němce se ujal Lukáš Brotánek a dostal Tatran do vedení. O osm minut později našel Petr Haas svým přesným centrem Dominika Němce a ten zvýšil hlavou na 2:0. Jenže za několik okamžiků se soupeř dostal středem hřiště do šance a snížil na 2:1. Do poločasu mohlo být srovnáno, pískala se totiž penalta. Naštěstí si s ní Pavel Capouch poradil.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako první, rozdíl byl pouze v tom, že i fotbalisté z Uhelných skladů se přidali k Tatranu v neproměňování svých šancí. V 52. minutě zvýšil svým lobem nad brankáře Dominik Němec na 3:1. V 76. minutě už to bylo 4:1. K trestnému kopu se postavil Michal Kdolský a po menší fintě skóroval Tomáš Řehák. Soupeř ještě na konci zápasu upravil výsledek na konečných 4:2. Další přípravný zápas sehraje Tatran v sobotu 18. února od 14 hodin v Milevsku.