Internetové noviny pro Střední Povltaví

Divoč co to dá!

datum: 22.12.2017
autor: -red-

Chcete vidět tohle všechno a ještě mnohem víc? Dorazte 6. 1. 2018 od 19:00 do Kina Sedlčany, nebo 18. 1. 2018 od 20:30 do Kina Aero Praha. Tam se bude promítat zbrusu nový český sportovní dokument Divoč co to dá!

 

6. Přistání do člunu
Na různých houpačkách a kladkách skáče do zatopených lomů kdekdo. Vylézt na strom 8m nad zemí, spustit se po laně dolů a přistát přesně do nafouknutého člunu? To už je docela jiná frajeřina. A ani se při tom nenamočíte :)
Level šílenosti 60 %
5. Sumo na trampolínách
Jumpparky rostou po republice jako houby po dešti. Podomácku vyrobený sumooblek a trampolíny jsou perfektní kombinace. Zapotíte se jako prase, otočit jakýkoliv trik je prakticky nemožné, ale je to hrozná prča. Pohledy ostatních návštěvníků? K nezaplacení!
Level šílenosti 66 %
4. S lodí na sjezdovku
Na sjezdovku se v kajaku vydali už chlapi z filmu S tebou mě baví svět. My jsme to vzali trochu na jinej level. Podjet lodí pod bednou, na který projíždí lyžař a snowboardista bez ztráty skalpu je docela kumšt.
Level šílenosti 72 %
3. Noseflip na nejmenších lyžích světa
Kluski jsou nemenší lyže světa. Jsou to vlastně jen plastové podrážky, které si připevníte na boty. Zkuste na nich skočit noseflip a garantujeme vám, že si pořádně namlátíte. Hovoříme z vlastní zkušenosti.
Level šílenosti 80 %
2. S babiččinou postelí na řeku
Většina z nás má půdu plnou haraburdí. My tam našli starou postel po babičce. Zabalili jsme ji do igelitu a vzali na divokou řeku. Že do toho musí téct? To si pište. Při natáčení byly 3 stupně celsia. Zkrátka velikonoční koupačka jak má být.
Level šílenosti 95 %
1. Balíkový monster truck
Znáte balíky sena, co se válí jen tak po polích? Stačí vzít dřevěnou desku a pár lešenářských trubek a máte pořádnej vidláckej monster truck! Sednout na takovou věc a pustit se z kopečka, to už chce pořádnou odvahu, nebo vymytej mozek. Když se cokoli pokazí, jste jako mezi mlýnskými kameny.
Level šílenosti 100 %

Trailer k filmu: https://youtu.be/vcKpi7fzBII

https://www.facebook.com/events/1642367969139341/ 


Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Další fotografie