Černá kronika

datum: 20.04.2016
autor: -red-

Příbramská policejní mluvčí Monika Schindlová informuje o aktuálních případech.

Dvaašedesátiletý řidič dostatečně nezajistil své vozidlo proti pohybu, to se samovolně rozjelo a narazilo do sloupu telefonního vedení. Nehoda se stala dne 14. dubna navečer v obci Příčovy. Vzniklá škoda činí 45 tisíc korun.

Dne 15. dubna došlo v obci Kňovičky k dopravní nehodě. Šestačtyřicetiletá motoristka se v zatáčce snažila vyhnout protijedoucímu autu, přitom najela na krajnici a poté narazila do dopravní značky. Škoda byla stanovena na 60 tisíc korun.

V Církvičské ulici v Sedlčanech se odehrála dne 16. dubna v noci havárie. Třiatřicetiletá řidička vozu značky Land Rover nedala přednost v jízdě mazdě jedoucí po hlavní komunikaci a narazila do ní. Motorista řídící druhé vozidlo byl pod vlivem alkoholu, v dechu mu policisté naměřili 0,47 promile, navíc na autě neměl platnou technickou kontrolu. Hmotná škoda byla vyčíslena na 40 tisíc korun.

Mezi obcemi Drážkov a Hrachov vběhla dne 18. dubna ráno do jízdní dráhy renaultu lesní zvěř. Motorista se snažil ještě střetu vyhnout, ale nepodařilo se mu. Zvíře z místa odběhlo. Škoda, která byla způsobena, je ve výši 40 tisíc korun.

Zatím nezjištěný zloděj vnikl do kiosku u fotbalového hřiště v Dublovicích. Odcizil zde čtyři litry rumu a dvě stě korun v hotovosti. Ke krádeži došlo ze 17. na 18. dubna. Způsobená škoda činí deset tisíc korun.