Internetové noviny pro Střední Povltaví

Na soupeřově ledu se Tatranu nedařilo

datum: 24.10.2012
autor: Jiří Goryl

V dalším kole oblastní hokejové soutěže mužů narazil o víkendu Tatran Sedlčany na HC Zlonice.

Domácí začali menším náporem, aby dali co nejrychleji gól. Tatran se však nenechal zaskočit a začal obracet stejnou hrou zápas na svoji stranu.

Po mnoha šancích na obou stranách se první dějství skončilo nerozhodně 0 : 0.

Ve druhé třetině se obraz hry nezměnil. Obě mužstva usilovala o gól a hra se přelévala ze strany na stranu. I když hosté měli ze hry víc, šťastnější byli Zlonice a ujali se vedení. Hostům se podařilo vyrovnat stav na 1:1 ve 39 minutě kapitánem Karlem Mášou.

Ve třetí třetině šli do vedení opět domácí, ale už v 50 minutě sedlčanští hokejisté odpověděli gólem Jakuba Peterky a stav byl nerozhodný 2:2.

V čase 54:37 šli hosté do 5-ti minutového oslabení, kdy po dvou a půl minutách inkasovali. Sedlčanům nezbývalo nic jiného než hra bez brankáře.

Po dvou minutovém tlaku si vytvořili tři šance, které však nedokázali využít, tak jako mnoho dalších v průběhu celého zápasu. Nakonec tak byly ti šťastnější Zlonice a po vyrovnaném boji zvítězili 3:2.

Příští zápas Tatranu se odehraje na domácím ledu v sobotu 27. října od 17 hodin proti týmu HC Kladno 88.